Image
Вітаю Вас на моїй сторінці!


Трохи про себе:

Мене звуть Ольга Євіч, я психолог, гештальт-терапевт.
Базове навчання отримала в Дніпропетровському Державному Університеті ім. О. Гончара;
Продовжила навчання у Міжрегіональному інституті гештальт-терапії МІГІМ (І та ІІ ступінь);
Пройшла  навчання в ISRAEL TRAUMA COALITION  (ITC) та отримала знання про надання першої психологічної допомоги у кризових ситуаціях, профілактики вигорання та втоми.
  • Регулярні відвідування супервізійної групи під керівництвом провідних психологів.
  • Участь у наукових психологічних конференцях.
  • Щорічне підвищення кваліфікації на інтенсивах.
  • Наявність досвіду роботи індивідуального консультування та психотерапії.
  • Досвід ведення тематичних психотерапевтичних груп.
  • Пройдено індивідуальну терапію.

Я люблю свою професію. Кожна людина індивідуальна і немає двох однакових. Мені цікаво пізнавати людину, мені подобається, що поруч зі мною вона починає пізнавати себе, все більше розуміти себе, починає бачити свої проблеми, розуміти їхні причини та знаходити способи вирішення.

З якими проблемами я працюю

1. Важкі душевні переживання.
2. Кризові періоди життя.
3. Проблеми у відносинах: у сім'ї, у парі, у колективі, у дружніх стосунках.
4. Міжособистісні та внутрішньоособистісні конфлікти.
5. Депресивні, тривожні стани, почуття самотності, страхи, панічні атаки.
6. Занижена самооцінка, невпевненість у собі.
7. Знаходження самоідентичності.
8. Психосоматика.

Коли і кому слід подумати про відвідування психолога


1. Коли виникли складні душевні переживання, з якими важко самостійно впораютися.
2. Коли необхідно отримати підтримку у важкі періоди свого життя.
3. Якщо хочете розібратися в собі, у своїх почуттях та думках.
4. Якщо є бажання та потреба розвиватися як особистість.
5. Бракує ресурсів, щоб діяти.
6. Коли виникло бажання змінити своє життя.
Не варто чекати  поки з’являться  серйозні психічні розлади. Проблему простіше та швидше вирішити на початковому етапі її розвитку. А ще краще робити профілактику. Так, саме профілактику. Нікого не дивує профілактичний огляд нашого тіла, а про профілактику психічного здоров'я мало хто замислюється. Адже наша психіка та наше фізичне тіло взаємно впливають один на одного. Коли болить тіло, страждає душа, коли болить душа – страждає й наше тіло. Чи не так?
З цього роблю висновок: у кожної людини має бути психолог, якого час від часу потрібно відвідувати, щоб якомога довше зберегти своє здоров'я. І хоча поки що наше суспільство не дозріло до цього, але ми йдемо у потрібному напрямку.




Image

Чого слід очікувати від наших зустрічей

Коли Ви зважилися на цей крок і прийшли на терапію, у мене виникає багато поваги до Вас. Цей вчинок вимагає сміливості та великого бажання змінити щось у своєму житті.
 
  1. Тут Ви знаходитесь у безпеці.
  2. Повна конфіденційність. Все, що відбувається в кабінеті, не виходить за межі стін.
  3. Я точно не знаю, як «правильно». Усі люди індивідуальні, і в кожного поняття «правильно» своє. Тому тут ви зможете зняти всі маски та бути собою. Я точно не буду засуджувати та критикувати… Я тут не для цього. Моє завдання допомогти Вам розібратися у Вашій проблемі та знайти рішення, яке підходитиме саме Вам.
  4. Підтримка. Я буду поряд протягом усієї сесії у будь-яких Ваших переживаннях.
  5. Вирішення Вашої проблеми. Немає нерозв'язуваних задач, є більш складні або легші, на одні завдання йде більше часу і сил, на інші менше. Ваше бажання та мої знання допоможуть нам.

___________________________________________________________

Чого НЕ слід очікувати

  1. Я не чарівниця, яка змахне паличкою і Вашу проблему буде миттєво вирішено. Тут важлива спільна робота психолога та клієнта. Ефективність залежить не лише від мене, а й від Вас. Це робота обох.
  2. Не чекайте, що після першої зустрічі зі мною Ви станете щасливим. Проблеми, що накопичувалися роками не можна виправити за одну годину. Психологічні сеанси дозволять Вам поступово змінювати свій світ, а я Вам у цьому допомагатиму і супроводжуватиму Вас.
  3. Не чекайте, що виходячи з кабінету, Ви щоразу відчуватимете радість. Тут буває боляче, страшно, дивно, соромно… Але в будь-якому разі, я буду поруч, що б не сталося.

Як вибрати фахівця

Вибираючи собі спеціаліста, треба покладатися на самопочуття. Як відомо, психотерапевт працює насамперед своєю особистістю, а вже потім різним психологічним інструментом. Тому психолог обов'язково має сподобатися Вам як людина. Довіряйте собі.
І не дивлячись на шаблони та стандарти, що укорінилися в нашому суспільстві, кожна людина має право будувати свій світ так, як йому хочеться. Люди часто не розуміють своїх бажань, тому що як би це дивно не звучало, ми мало знаємо про себе. Багато людей можуть до кінця життя прожити в ролі нав'язаній кимось іншим і жодного разу не замислитися над тим, що є сама режисером свого життя. Для цього потрібно задуматися про те, як я живу, чи все мене влаштовує в моєму житті і як я хочу.
На превелику радість, суспільство все більше замислюються про своє життя. Люди стали більше читати, слухати лекції, відвідувати семінари, прагнуть дедалі більше дізнатися про те, як влаштована психіка, починають відстежувати психологічні механізми у себе. Це все прекрасно, але ... дізнатися про себе, зрозуміти себе ми можемо тільки поруч з іншим.